חברת מור מומחית בשיקום נזקים

שיקום נזקים

נזקים אשר נגרמים למבנה כתוצאה משריפה או שיטפון, יכולים להיות נזקים כבדים ומשמעותיים מאוד. כאשר נגרם נזק לרגוש בתוך מבנה ולמבנה עצמו כתוצאה משיטפון או שריפה, ניתן להיכנס לייאוש טוטאלי ולרפיון ידיים, אך בו בזמן, ניתן גם לדעת שיש פתרון גם למצב מעין זה שבו ניכר שאין שום אפשרות להציל את תכולת המבנה או המבנה עצמו. הפתרון קרוי: חברת מור. חברת מור הינה חברה המתמחה בשיקום נזקי שריפה ונזקי שיטפונות בכל מבנה באשר הוא. הבחירה בחברת מור תעניק לכם את האפשרות לקבל את ביתכם או כל מבנה אחר, על כל מה שמצוי בהם, מחדש.

מה כולל שיקום נזקים במבנים

שריפה או שיטפון, יכולים לכרום נזק רב למבנה ולתכולתו. כאשר מדובר בשריפה אשר מכלה את הציוד, הרי שאת הציוד הנתון שהתכלה כתוצאה מהשריפה בדירה, כבר לא ניתן להשיב, אך את כל מה שדורש תיקון או שיפוץ, ניתן בהחלט לתקן ולשפץ. שיקום נזקי שריפה כולל בו את שיקום המבנה, צביעת המבנה, שיקום פנים המבנה והשבת המבנה לצורתו המקורית. כאשר מדובר בנזקי הצפה, הרי שלרוב מדובר בנזקים פחות חמורים מנזקי שריפה. בעוד ששריפה יכולה לכלות כליל ציוד המצוי בתוך מבנה, הצפה לרוב תרטיב עד כלות את הציוד המצוי בתוך המבנה ואת המבנה עצמו. אולם, אם חשבתם שלא ניתן לתקן נזק אשר נגרם לציוד שהיה בתוך מבנה כתוצאה משיטפון, הרי שאין הדבר נכון. כיום, על ידי הבחירה בחברה הטובה ביותר בתחום שיקום נזקי שריפה ושיטפונות, ניתן לתקן ולייבש כל סוג של ציוד שהיה בתוך המבנה ונפגע בשיטפון.

כיצד פועלת חברת מור לשיקום נזקי שריפה ושיטפונות

חברת מור, הינה חברה משפחתית העוסקת בתחום נזקי שריפה ושיטפונות למבנים. חברה זו הוקמה בשנת 1996. החברה עוסקת בשיפוץ פנימי וחיצוני של מבנים אשר ניזוקו ושריפה ובתיקון וייבוש ציוד ומבנה אשר ניזוקו משיטפונות. החברה פועלת באמצעות מייבשים גדולים שאחראים על יבוש השיטפון. מעבר לכך, החברה עוסקת בשיקום ציוד טכנולוגי אשר ניזוק כתוצאה מהשיטפון, ייבוש שטיחים ורהיטים ועוד. אין ספק כי מדובר בחברה מקצועית ומנוסה אשר תסייע לכם להשיב את הסדר על כנו ותהפוך את המבנה להיות שימושי ופונקציונלי כפי שהיה בעבר.

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת https://mor-nezakim.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה