איך תבחרו שיש למטבח

שיש למטבח

עיצוב מטבח בבית חדש או שיפוץ המטבח בבית קיים, הוא דבר שיש לתכנן ולבצע בצורה הטובה ביותר. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחור בקפידה בתהליך תכנון עיצוב המטבח, הוא השיש הרלוונטי של המטבח. בחירת השיש למטבח צריכה להתבצע בהתאם למספר קריטריונים כגון: גודלו של המטבח, הצבעים השולטים בקירות ובאריחים של המטבח, עיצוב המטבח כולו ועוד. על השיש להשתלב באופן הרמוני בעיצוב המטבח כולו, על מנת שהמטבח יראה הכי טוב שאפשר.

כיצד בוחרים שיש למטבח?

כאשר בוחרים חיפוי שיש למטבח, הרי שכאמור חשוב מאוד לשים דגש על צבע השיש הרלוונטי למטבח שלכם ועל עיצוב השיש. אולם, מעבר לכך, חשוב מאוד להתאים את השיש לרמת הפעילות במטבח. כלומר, אם המטבח שלכם עתיד להיות מאוד פעיל מבחינת ביצוע פעולות קולינריות שונות בו, הרי שכדאי להתאים שיש עמיד מסוג גרניט למטבח מעין זה. הגרניט מהווה משטח עבודה חזק מאוד. אם השיש שבמטבח איננו פעיל יתר על המידה, הרי שניתן לבחור בסוג שיש פחות עמיד וחזק.

בחירת שיש על פי הגוון

מכיוון שלא כולם מעוניינים בשיש כהה, הרי שישנם פתרונות שיש מוצלחים למטבח גם בגווני בהירים. כך לדוגמא: דגמי שיש אבן קיסר הם דגמים שיכולים להתאים מאוד עבור אותם אנשים שמחפשים שיש בהיר למטבח שלהם. כדאי מאוד שלא למהר בבחירת השיש, בטרם בוחנים היטב את כל הפרמטרים העומדים על הפרק שיש לתת עליהם את הדעת לפני שבוחרים שיש. כמו כן, חשוב מאוד לבחון דגמים מגוונים של סוגי שיש ולא להינעל רק על דגם אחד של חברה ספציפית. שיש עבור המטבח מגיעים גם במגוון טקסטורות וחשוב לשים דגש גם על סוג הטקסטורה הרלוונטית לכם. השיש במטבח צריך להתאים גם לגופי התאורה וסוג התאורה שיש במטבח שלכם. דבר חשוב נוסף שיש לשים עליו דגש בטרם בוחרים שיש למטבח הוא התאמתו של השיש הרלוונטי לכם לכיור שתבחרו.

על מנת להתאים בצורה הטובה ביותר שיש למטבח האישי שלכם, יש צורך להתייעץ עם אנשי מקצוע המכירים היטב את כל סוגי השיש הקיימים כולל שיש למטבח מבית ניר צבי והתאמתם לצרכים השונים של כל אדם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה