האם כדאי ללמוד אנגלית בטלפון

ללמוד אנגלית בטלפון

אנשים ששומעים בפעם הראשונה את המונח לימודי אנגלית בטלפון, תוהים האם מדובר בשיטת לימוד אמיתית, האם היא באמת משתלמת או שמא מוטב לחפש שיטות לימוד אחרות, הרבה יותר מסורתיות, הרבה יותר מוכרות ונפוצות.

כשאנחנו מדברים על שיטות לימוד, בדרך הכלל הכוונה לשיטות כגון לימוד אנגלית בכיתה, לימוד אנגלית במסגרת שיעורים פרטיים, לימוד אנגלית עם מורה או מרצה שמעביר לנו את החומר פנים אל פנים. אנחנו יכולים גם למצוא שיטות נוספות, קצת יותר חדשניות, למשל, קורס אנגלית אונליין שמועבר דרך אתרי אינטרנט. שיטה זו הפכה להיות מאוד פופולארית בשנים האחרונות.

אך כפי שאפשר להבין, מדובר על שיטות “ישנות”. שכן היום אנחנו כבר נמצאים בשלב חדש, במצב בו אנחנו יכולים ליהנות משיטות לימוד הרבה יותר חדשניות, הרבה יותר אפקטיביות ויעילות, שיטות שמאפשרות לנו ללמוד בתנאים נוחים, תנאים שמתאימים לנו. זה בדיוק הרעיון של לימוד אנגלית בטלפון.

למה כדאי לנו ללמוד אנגלית בטלפון? ראשית, השיטה מאפשרת לנו ללמוד אנגלית בשעות ובמועדים שנוחים לנו. אנחנו לא צריכים להתחייב על זמן מסוים, אנחנו גם לא צריכים לצאת מהבית במיוחד בשביל זה. השיטה הזו יכולה להתאים במיוחד, עבור אנשים שנמצאים כל היום בעבודה או עבור אנשים שנמצאים כל היום בנסיעות ולא יכולים להגיע לשיעורים בקורס או לשבת עם המורה בבית וללמוד.

שנית, לימוד אנגלית דרך הטלפון מאפשר לנו ליהנות מאפשרות ללמוד כיצד לנהל שיחה באנגלית בצורה נכונה, בצורה אפקטיבית. אנחנו לומדים בשיטה זו, את הכלים הטובים ביותר איך להשתמש באנגלית באופן פרקטי, באופן מסודר.

שלישית, אנחנו יכולים ללמוד באמצעות שיטה זו, אנגלית מדוברת, אמיתית, אנגלית שבאמת אנחנו נעשה בה שימוש, ולא דברים שהם אולי טובים ללימודים אך פחות שימושיים בפועל.

חשוב להדגיש עוד נקודה, כשאנחנו מדברים אנגלית עם אנשים, אז עלינו להבין אותם ועליהם להבין אותנו, לכן אנחנו צריכים לתרגל שיחות באנגלית. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות לימוד בעזרת שיחות, שיטת לימוד אנגלית דרך הטלפון, עוזרת לנו לפתח את יכולות השיחה וההבנה שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה