מאמן כושר למבוגרים

1932044-min

היום כולם כבר מכירים את החשיבות העצומה של הכושר הגופני. אם בעבר היה מדובר בסך הכול על דרך פופולארית לשמור על גוף יפה וחטוב, הרי שהיום מדובר בעיקר על היתרונות הבריאותיים של הכושר הגופני. חשוב להבין כי מדובר על אמצעי אפקטיבי במיוחד על מנת לחזק את שרירי הגוף, לשפר את טווח התנועה, לאפשר גמישות רבה יותר, לחזק את העצמות ולמנוע מצב של התדלדלות עצם וכדומה. מסיבות אלו בדיוק, ניתן היום למצוא יותר ויותר אנשים מבוגרים, אשר מקפידים לבצע אימוני כושר באופן קבוע. מדובר כמובן על אימונים המותאמים אישית לגיל שלהם ולמצב הבריאותי שלהם, כאשר ההמלצה הכללית היא להיעזר בשירותיו של מאמן כושר למבוגרים. מדובר על מאמן כושר המתמחה בתחום הגיל השלישי, ולכן הוא יודע בדיוק כיצד להתאים את האימון ליכולות של המתאמן.

 

החשיבות של מאמן כושר למבוגרים

כאמור, אין שום ספק כי פעילות גופנית מתונה יכולה לחולל שינוי עצום עבור כל אדם שהגיע לגיל השלישי. יש לזכור כי בגיל זה ישנם לא מעט שינויים שמתרחשים באופן טבעי, לכן יש צורך להקפיד על תרגילים מסוימים, על מנת להאט אותם ואף למנוע אותם כליל. למשל, ידוע כי עם העלייה בגיל, חלה ירידה ברמת היציבות של האדם, דבר שגורם לא פעם לנפילות, אשר עלולות להוביל לשברים מסכני חיים. לכן מאמן כושר אישי, מקצועי ומיומן, המתמחה בתחום של אימון לגיל השלישי, יידע בדיוק כיצד להתאים את האימון לצרכים של כל מתאמן. אם מדובר על מתאמן שסובל מבעיות יציבות, האימון חייב לכלול חלקים שלמים אשר עובדים על באלנס ועל תפיסת הגוף במרחב. כמו כן, כדאי להשקיע בחיזוק העצמות, חיזוק השרירים, אימון פונקציונלי שנועד לסייע בביצוע של פעולות יומיומיות וכדומה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה