עדשות מגע – איך לשים עדשות מגע בפעם הראשונה

מקומות למסיבת רווקות

כל מה שאנחנו עושים בפעם הראשונה נראה לנו מפחיד וזאת בגלל שהטבע האנושי הוא כזה שהוא מפחד מנסיונות חדשים. אתם צריכים להבין כי זהו צורך אבלוציוני הנובע מן הצורך שלנו לשמור על חיינו ומכיוון שבעבר דברים חדשים היו יכולים להיות מאוד מסוכנים. כך טיסה ראשונה מאוד מפחידה אנשים, הליכה לעבודה חדשה יכולה להיות מאוד מאיימת וכך עוד אלף ואחד דברים אשר הפעם הראשונה שאנו מבצעים אותם יכולה להיות מאוד מאיימת ומפחידה. על רקע זה יש לציין כי יש אנשים רבים אשר פוחדים לשים עדשות מגע בפעם הראשונה, כך מגלים לנו בעסק אופטיקה דורון. כך אנשים אלו מעדיפים להמשיך ולהסתובב עם עדשות מגע וזהו משהו שאין עליו עוררין. אך אנחנו חייבים לציין כי אפשר לשים עדשות ללא כל פחד וכי כיום זוהי פעולה מאוד פשוטה ומאוד לא מפחידה אשר ממש לא תפגע בכם או תגרום לכם לנזק רציני.

האם עדשות עדיפות על משקפיים?

כאשר אנחנו מדברים על עדשות מגע עולה השאלה האם עדיף לשים משקפיים או עדשות? זוהי שאלה חשובה ביותר שאנו חייבים לתת עליה את הדעת? אם כן אין ספק כי כל אדם יחזיק בדעה אחרת וזה בסדר גמור. עם זאת, יש לציין כי היתרון הגדול של עדשות זו העובדה כי הן הרבה יותר יפות מאשר משקפיים. לא רק זאת אלא שמשקפיים אנחנו יכולים לשכוח וכך אנחנו יכולים להיות בבעיה חמורה לעומת זאת עדשות תמיד עלינו ועל כן אין סכנה כי נשכח אותן. לצד כל אלו יש לזכור כי יש טענות כי עדשות הן לא בריאות וזהו משהו שגם כדאי לקחת בחשבון.

האם זה משנה היכן אני קונה את העדשות?

כאשר אנחנו מדברים על עדשות עולה השאלה איך נבטיח כי נקנה את העדשות הטובות ביותר? אם כן אם אתם רוצים להבטיח כי תקנו את העדשות הטובות ביותר אתם צריכים לשים דגש על המקום בו תקנו את העדשות. ככל שהמקום הזה יהיה יותר טוב כך העדשות תהיינה יותר טובות וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה