סאפ מה זה בדיוק?

סאפ

סאפ הוא ספורט ימי מאתגר שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות והצטרפו לעוסקים בו ספורטאים רבים שנהנים מכל דקה של גלישה בים, בנהר ובכל מקור מים אחר.

גלישה בסאפ

סאפ הוא גלשן שדומה מאד לחסקה אך הוא הרבה יותר מתוחכם. הוא מתאים לכל אדם שמעוניין לשפר את הכושר האירובי האישי ועם זאת ליהנות משהייה ארוכה במים, דבר שהוא מרגיע ומעניק שלווה, אף על פי שלעיתים נופלים מהסאפ.

בגלשן חתירה זה קיים משוט אחד שהוא ארוך מהממוצע וחותרים באמצעותו כדי לגמוע מרחקים בתוך המים כשהגולש יושב על הברכיים, או עומד באופן יציב במרכז הגלשן.

עם המון סבלנות כל אחד יכול ללמוד כיצד לייצב את עצמו וליהנות מגלישה מושלמת מקצה החוף לקצהו השני במטרה להישאר על הסאפ ולא ליפול.

יתרונות של גלישה בסאפ

מעבר להנאה הגדולה בגלישה בים, ספורט זה מעניק לכל גולש שינוי מהותי בכושר האירובי שלו, בחיטוב הגוף, הפחתה במשקל, הפעלה נמרצת של כל שריר בגוף, כוח מתפרץ, סיבולת אנארובית ועוד.

היתרון הוא בכך שבאופן יחסי בספורט זה לא מרגישים את הקושי בכל פעולה כיוון שזה קורה בתוך הים, אך עם זאת התוצאות לא מאחרות לבוא וכל גולש נהנה מאד מהשינוי החיצוני הניכר בו וגם מהשיפור המשמעותי בכושר האישי על כל גווניו.

זמן הגלישה הוא זמן איכות של כל אדם עם עצמו, רק הוא והגלשן שלו בים, יש לו זמן לחשוב על הרבה מאד נושאים ותחומים, לתכנן פעולות הקשורות לרבדים האישיים או העסקיים.

בנוסף לכך, גלישה על סאפ מקנה לכל אדם שעות של רוגע ושלווה כשהוא במים וגם כשהוא חוזר הביתה, תחושת נינוחות אופפת אותו לפחות לכמה שעות.

לעוד מידע, בקרו באתר http://www.surfo.co.il/Home

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה