חשיבות בחירה נכונה של נעלי טרום הליכה

נעליים לטרום הליכה

הילד שלכם מראה סימני הליכה ראשונים וזה הזמן אתם אומרים, ללכת לחנות נעליים ולבחור זוג נעליים לטרום הליכה חמודות.

ובכן, אנחנו מתרגשים יחד אתכם, אולם לא בטוח שנעל זה הדבר הנכון לכף הרגל של הילד בשלב הזה. בהמשך המאמר תגלו שיתכן שדווקא ההליכה הטבעית של הילד יחף או עם זוג גרביים דקיקות, בריא יותר בתקופה שקודמת להליכה של הילד.

בכל זאת, יש נעליים שמותאמות לכך שההתקדמות של הילד לא תפגע. אז החלטתם לרכוש זוג כזה על מה אתם צריכים להקפיד? הנה כל המידע, המשיכו לקרוא כדי לדעת.

בחירה נכונה של נעלי טרום הליכה

הבחירה של נעלי טרום הליכה חשובה מאוד שכן זהו זמן שבו שרירי הרגליים של הילד וההליכה שלו רק מתחילים להתפתח ולכן, חשוב לעשות את זה בצורה הנכונה כדי שההתפתחות תהיה טובה וכן לחזק את שרירי הרגליים של התינוק.

אז למה בכלל צריך נעלי טרום הליכה? האם בכלל צריך? אז האמת שלא. כאשר הילד רק התחיל לעשות את צעדיו הראשונים מבחינה בריאותית, עדיף לתת לו ללכת יחף או מקסימום עם גרביים, חשוב מאוד שהרגל עצמה תחווה את ההליכה ולא על ידי עזרים כמו נעליים שתופסות בעצם את כף הרגל.

לכן, גם תוכלו לראות הרבה נעליים של טרום צעד ראשון במחיר מופקע כאשר הם נראים בדיוק כמו זוג גרביים, אולי קצת יותר עבה.

הצורך בנעלי טרום צעד ראשון הוא כאשר אתם מטיילים עם התינוק בפארק, על הדשא או מקום שעלולים להיות בו דברים חדים, אז אין ספק שכדאי להגן על הרגליים של הקטן בעזרת נעלים כל שהן, עם זאת, חשוב לוודא שהן לא פוגעות בהליכה אלא מדמות את צורת כף הרגל של הילד.

> ראו כאן מידות נעליים לפי גיל!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה