איך לעצב את המטבח?

עיצוב מטבח

עיצוב מטבח מצריך הרבה מחשבה. המטבח הוא מקום מרכזי בכל בית, זה המקום בו אנחנו עובדים שעות ארוכות על הכנה והגשה, זה המקום בו אוכלים ומבלים יחד עם בני המשפחה. כדי שהמטבח יהיה נוח ופרקטי חשוב לעצב אותו נכון. אם אתם בשלבי שיפוץ וחידוש של המטבח, אתם מוזמנים לקרוא על כך.

כך מעצבים את המטבח

  • ראשית חושבים על השימוש העתידי במטבח. הווי אומר שמתכננים אותו לפי אופי השימוש והצרכים שלכם. עד כמה אתם מבשלים, כמה אתם מאחסנים וכמה כלים יש לכם. לכל שאלה כזו צריך להגדיר תשובה ברורה כדי להשיג עיצוב מושלם שמתאים לצרכים שלכם.
  • כדאי מאוד למקסם את השטח על מנת להשיג תוצאה מקסימלית. כלומר, למדוד את הנתונים ולדייק אותם, על מנת לנצל אותו כראוי. נזכור שתוכנית טובה בליווי אדריכלית מקצועית יכולה להוביל אותנו לתוצאות הרבה יותר טובות.
  • חשוב לבחור כלים סניטריים וגם כיורים למטבח איכותיים וטובים שישמשו אותנו לאורך שנים בשלימות. זה כולל כיורים, משטחי שיש, ברזים וכדומה. בחירה טובה בשלב השיפוץ מלווה אותנו לאורך זמן רב ללא נזק ובהתאם לשימוש שלנו.
  • כדאי מאוד לחשוב על הנושא הפרקטי. כדי שלא נגלה שבחנו אביזרים שנוטים לצבור לכלוך או מקשים מאוד על מלאכת הניקוי והאחזקה של המטבח. חשוב לנו לעצב את המטבח בצורה כזו שתאפשר לנו שימוש נוח ונעים בלי צורך לנקות בלי סוף.
  • חשוב להגדיר אזורים שונים במטבח לפי המטרות שלנו. אזור לפינת אוכל, אזור למשטחי עבודה, אזור למוצרי חשמל וכן הלאה. הגדרת אזורים מאפשרת לנו למצות היטב את השטח, ולדאוג לארגון נכון של כל אחד מהמרכיבים שיוצרים יחד את התוצאה המושלמת של המטבח שלנו. עיצוב נכון ומוגדר מוביל לשלימות.

    לעוד מידע בנושא מטבחים בקרו באתר >>> https://www.hippos.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה