ביג שוט – איך לומדים לסחור בשוק ההון?

לסחור בשוק ההון

בעידן של ימנו, כמעט כל תחום שהוא, אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים מערכות וכלים דרכם אפשר ללמוד אותם. לא משנה אם מדובר בבישול, מוזיקה, נגרות וכמעט כל דבר. מספיק שאנחנו ניכנס לאינטרנט ואנחנו נגלה שורה ארוכה של קורסים און ליין, שורה ארוכה של סרטונים, מאמרים ואינספור כלים אחרים שיכולים ללמד אותנו תחום כזה או אחר.

אך ישנם תחומים שאנחנו לא יכולים להסתפק אך רק ובלימודי אונליין, אנחנו צריכים משהו מעבר. המשהו הזה צריך להיות לימודים פרונטאליים שמועברים על ידי מרצים בעלי ניסיון, ידע מעשי ותיאורטי, וכן המשהו הזה צריך לכלול ניסוי וטעייה, ביצוע בשטח.

כך למשל, אם אנחנו רוצים ללמוד כיצד לסחור בשוק ההון (כמו כאן https://study.orin-capital.co.il), אז אנחנו לא יכולים להסתפק אך ורק בסרטונים או מאמרים מקצועיים באינטרנט. זה טוב בתור חומר עזר, חומר נלווה אך זה לא יכול להיות הדבר היחידי בו נשתמש לצורך לימוד התחום. זו הסיבה שאם אנחנו רוצים ללמוד כיצד לסחור בשוק ההון, עלינו להצטרף לבית ספר שמתמחה בלימודים בתחום, למשל, ביג שוט, בית ספר עם מרצים מנוסים שילמדו אותנו כל מה שאנחנו צריכים לדעת בתחום.

כיצד אנחנו נלמד לסחור בשוק ההון? הלימודים יתחלקו בין הצד התיאורטי, בו אנחנו נלמד על שוק ההון, המבנה שלו, מה זה בעצם, מושגים, כללים וכדומה, לבין הצד המעשי של המסחר, שיכלול היכרות עם שיטות וטכניקות מסחר, הוא יכלול עבודה עם זירות מסחר, בניית תיק השקעות, מעקב אחרי תיק השקעות, רכישה ומכירה, השוואות בין מוצרים שונים, כיצד לומדים על כל מוצר כל זאת ועוד מול מרצים מוסילים בתחום כמו גיא ברנד ממכללת ביג שוט.

צריך לומר, הלימודים יכולים להתאים לכל אחד שרוצה להשתלב בשוק ההון, בוודאי עבור כל מי שרוצה להשתלב בו בתור סוחר עצמאי, כלומר עבור כל מי שרוצה לסחור בשוק ההון מהבית. במסגרת הלימודים, אנחנו ניחשף לכל מה שאנחנו צריכים לדעת בתחום, החל משלב התכנון של בחירת ההשקעות שלנו ועד לשלב המעקב אחרי כל השקעה והשקעה, וכיצד אנחנו אמורים להחליט מה בדיוק לעשות עם כל אחת מההשקעות שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה