בגדי ערב – איך רוכשים בגדים בצורה חכמה

בכל ארון בגדים, בכל בית, אנחנו נמצא חלוקה של בגדים על פי מאפיינים שונים. יש כאלה שמחלקים את הבגדים על פי עונות בלבד, יש מי שמחלק על פי בגדים שהוא אוהב יותר ואוהב פחות, אחרים מחלקים על פי צבעים או אפילו על פי סוג בד ועוד. 

אחת החלוקות הפופולאריות ביותר היא על פי סגנון הבגד ואופי השימוש בו. למשל, ישנם בגדים שמיועדים לערב כמו שמלות ערב ליציאות ואירועים, וישנם בגדים המיועדים ליום יום, שינה, עבודה, ספורט וכדומה. באופן טבעי, אם זו החלוקה של הארון שלנו, אז כמובן שכך גם נחלק את הקניות שלנו. כלומר, אנחנו נקנה בגדים מסוימים בהם נשתמש לצורך אירועים ונקנה בגדים מסוימים בהם נשתמש באופן יומיומי, לעבודה או לכל דבר אחר. 

כעת השאלה הנשאלת היא, כיצד רוכשים בגדי ערב בצורה חכמה. לשמחתנו, עם השנים נוצרו לא מעט חנויות ואתרי אינטרנט, דרכם אנחנו לקנות בגדים מותאמים לערב, בין אם זה ליציאות סטנדרטיות ובין אם זה לאירועים מיוחדים. 

כיצד רוכשים בגדי ערב?

ראשית, אנחנו צריכים לזכור שגם כשאנחנו רוכשים בגדי ערב, יש השפעה לעונות. כלומר, ישנם בגדים שיתאימו לקיץ וישנם בגדים שיתאימו יותר לחורף. לכן אנחנו צריכים לחלק את זה על פי עונות. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את סוג הבד, עד כמה הוא נעים ונוח לנו. לא נרצה ללבוש ערב שלם בד שהוא לא נעים לנו. כמובן שההתייחסות לבד, תהיה כחלק בלתי נפרד מהתייחסות לכל פרט בבגד, כולל האופן בו הוא מעוצב, עד כמה הוא יפה בעינינו ועד כמה הוא מתאים לסגנון שאנחנו אוהבים ללבוש. 

שלישית, חשוב לקנות בגדי ערב שיכולים להתאים לנו מבחינת מבנה גוף ועושים איתנו חסד. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.